Про нас

Привіт, раді бачити тебе!

Мене звати Олена і я створюю красивий, комфортний і приємний на дотик домашній одяг для жінок. Мій одяг переносить фокус уваги на жінку, на її внутрішній стан, її відчуття і бажання. Чи задоволена вона собою? Відчуває смак життя?

Народивши першу дитину, я почала багато часу проводити вдома і тоді зрозуміла, наскільки важливий саме домашній одяг. Я доглядала за дитиною, готувала їжу, робила побутові справи і водночас була привабливою для коханого і завжди була готовою зустрічати гостей. Одного разу подhуга сказала мені: «Олена, я знаю багатьох матусь, але ти завжди виглядаєш fashion». І тоді я зрозуміла, що маю донести цю філософію до інших жінок.

Ми в touch to вважаємо надважливим, щоб кожна з нас наповнювалася зсередини, була в гармонії з собою, впевненою у собі, відчувала себе красивою. Особливо це стосується дому і моя місія - донести красу жінки саме вдома. Тому що дім - місце, де ти можеш бути сама собою. Неважливо живеш ти одна або маєш велику сім’ю, в костюмах від touch to тобі буде затишно і комфортно.

Одяг від touch to досить яскравий, багато квіткових принтів, але водночас він практичний і зручний. Я обираю лише натуральні італійські тканини найвищої якості і сама контролюю якість на всіх етапах виробнцтва. У своєму дизайні я люблю лишати спину оголеною, підкреслюючи твою сексуальність і щоб твій коханий торкався тебе частіше.

Випромінюй своє внутрішнє світло. touch to…

 

Бути свідомим так просто. За кожну продану річ touch to ми переказуємо 1% в організацію Мама, посади дерево!, кошти ідуть на висадку дерев. 

Висадка дерев допомагає компенсувати вуглецевий слід, який людина створює на планеті. Дерева поглинають СО2 і захищають Землю від нагрівання і зменшують парниковий ефект. 

Давайте проявляти любов до природи разом?